Duyuru İntihar Edenler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Basri Amca

Petrolhead Parking Only
Moderatör
Albay
Katılım
14 Şub 2020
Mesajlar
196
Beğeni
267
Konum
İstanbul
Değerli kullanıcılarımız, forumdaşlarımız, arkadaşlarımız..
Öncelikle bu konunun açılmasını hiç istemezdim ama forumumuzun açılış amacı, aynı zamanda sloganını kullanarak speküle edenler olduğu için ve bundan sonraki benzer davranışları sizlere de bildirebilmek için açılmıştır.
Bu konu sürekli olarak güncellenecek ve forumdan yasaklananlar SEBEPLERİ ile birlikte tam liste halinde ben veya diğer yöneticiler, moderatörler tarafından güncellenecektir.
Saygı çerçevesinde bu forumda yeri gelince tartışmak da, beraber ürün paylaştırmak da serbesttir, ama alttan alta laf söyleyerek benzer şeyler yapmaya çalışan trollemelere karşı biz yönetimin de önlem alması elzemdir.
Bana veya bütün yönetim, moderatör grubuna rahatsız olduğunuz durumu/sorunu bildirebilirsiniz. Optimum karara varılarak bir geri dönüş muhakkak sağlanacaktır.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

nuriksari

Yönetici
General
Katılım
14 Şub 2020
Mesajlar
2,940
Beğeni
6,812
Yaş
40
Konum
Dubai/İstanbul
Detay camiasında eski, pekçok başka foruma aktif olarak üye birisinin ısrarla birçok defa sistematik olarak forum düzenini bozmaya çalışması gerçekten anlaşılması güç. İşin tuhaf yanı bu arkadaşımızı forum yöneticileri olarak hem tanımıyoruz hem herhangi bir diyaloğumuz yok geçmişten gelen. Yok yere insanların kendilerine bu tip uğraşlar edinmesi gerçekten manasız.
Burası bir detay forumu. Herhangi bir problem yaşamamız oldukça saçma olacaktır hobimizi paylaşırken. Gene de en ufak bir rahatsızlık hissettiğinizde forum yönetimi ve özellikle bana (hızlı ulaşılabilir ve vaktim geniş olduğu için) ulaşırsanız her zaman bir çözüm bulunacaktır. Bilginize...
Buradan Nobran nickli Muzaffer arkadaşımıza da tekrar söylemiş olayım bir derdiniz, alacak vereceğiniz varsa biz buradayız, telefon numaramı da paylaşaytım klavye arkasında değiliz hiçbirimiz, hepimiz hayatın belli yerlerinde belli yaşlarda gerçek insanlarız, lütfen bizim size yakıştıramadığımız 15 yaş ergen çocuk tavırlarını siz de kendinize yakıştırmayın.
 

FuckTheFuelEconomy

Petrolhead Parking Only
PALA
General
Katılım
14 Şub 2020
Mesajlar
1,127
Beğeni
1,997
Konum
İstanbul TÜRKİYE
Web sitesi
instagram.com
@Hamza35 nickli üyemizi diğer üyelerimizi özel mesaj ve herkese açık konulardan rahatsız ettiği için bir hafta forumdan uzaklaştırmıştık ancak forum yöneticilerimize Whatsapp üzerinden yasaklamayı yaptığı için küfür ettiğinden dolayı sürekli yasaklama kararı aldık. Detay forum ego tatmin etme ya da gereksiz bir şeyden kavga çıkartmanın yeri değildir. Herkes yaşı, arabası vs ne olursa olsun eşittir aynı haklara sahiptir. İyi akşamlar 🤣

0C706298-7C3C-4B51-9183-159AB0DBFE5A.png
 

nuriksari

Yönetici
General
Katılım
14 Şub 2020
Mesajlar
2,940
Beğeni
6,812
Yaş
40
Konum
Dubai/İstanbul
Özgürlük ile huzur bozmak arasındaki çizgi ince de olsa çizgiyi aşıp aşmadığınızı anlamak çok kolaydır. Biz forum yöneticileri olarak inisiyatifimizi sanal ortamdır, yanlış anlaşılabilir diyerek her üyenin göründüğünden ya da yazdığından daha iyi niyetli olduğu yönünde kullanıyoruz. Gelgelelim çoğu zaman bu kişiler bize ısrarla aksini kanıtlıyor. Yapacak bişi yok, herkesin kendi tercihi, burası anaokulu değil, bizler de öğretmen değiliz kime nasıl davranması gerektiğini öğretmek için çaba sarfedelim. Ömer @Ömer88 dün gecenin bir yarısına kadar ö.m atıp durdu, rahatsız edilmek istemediğimi, vaktimi gereksiz konularla harcamak istemediğimi söyleyip eğer konuşmaya değer forum veya detay ile ilgili bişi varsa telefon numaramı verdim araması için Seni niye telefonla arayayım, kimsin ki dedi ama ö.m ile rahatsızlık vermeye ve saygı sınırlarını aşmaya devam edince forum kurallarını uyguladık.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt